Strona Główna Aktualności

Nowa siedziba „Novo-Med” przy ul. Żółkiewskiego 10

W związku z rozwojem działalności i potrzebami zapewnienia naszym pacjentom wygodniejszych warunków, z początkiem stycznia 2013 r., przenieśliśmy naszą siedzibę do budynku przy ul. Żółkiewskiego 10 w Nowym Sączu.

Zmiana siedziby podyktowana jest potrzebą ciągłego rozwoju usług i kompleksowości udzielanych świadczeń medycznych, a przede wszystkim dbałością o potrzeby naszych Pacjentów. Nowy lokal jest ponad 2,5 razy większy od poprzedniego, a jego standard co najmniej o jedną klasę przewyższa dotychczasowe pomieszczenia. Przygotowując nową siedzibę staraliśmy się by jej wnętrza były jeszcze bardziej przyjazne Pacjentom i niwelowały nieprzyjemności związane z chorobami czy obawami o stan zdrowia.

Staramy się by w trakcie przyjęć panowała rodzinna atmosfera. Jesteśmy przekonani, że dzięki lepszym warunkom lokalowym będziemy mogli zapewnić Państwu wyższy standard leczenia i opieki medycznej. Pod nowym adresem do Państwa dyspozycji jest ponad 20 poradni Specjalistycznego Centrum Medycznego „Novo-Med” i coraz szerszy zespół oddanych swojej pracy ludzi.

Od stycznia 2013 r. rejestracje przyjmujemy już w budynku przy ul. Żółkiewskiego 10 w Nowym Sączu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 19:00, soboty od 8:00 do 16:00 lub pod numerem telefonu: 18 442 12 22. Rejestracji można dokonywać także przez nasz system on-line na stronie www.novomed.com.pl, który został stworzony z myślą o oszczędności czasu i pieniędzy naszych Pacjentów.

 

PARTNERZY

DOŁĄCZ DO NAS